بازرگانی پادنا

بازرگانی پادنا با سالها تجربه در زمینه واردات مواد اولیه رنگ و پوشش های صنعتی از کشورهای اروپایی و آسیایی توانسته است گامی مؤثر و مفید در چرخه تولید و بازرگانی داشته باشد. کارشناسان این مجموعه با شناخت بازارهای جهانی همواره تلاش نموده اند کالاهای با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار دهند. این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری گسترده با واحدهای تولیدی، واسطه ها و فروشگاههای عرضه پودر اکلیل، ورق طلا، سنباده، رنگ های پلی یورتان، لاک الکل و پودرهای صدفی به صورت عمده و جزئی اعلام می دارد.

محصولات ما

G3

ورق طلا، ورق نقره، ورق مس

بازرگانی پادنا نماینده انحصاری ورق های طلا با برند PSP  و Manetti ایتالیا بوده که کاربرد آن بر روی سطوح مختلف از جمله مبلمان ، شیشه، قاب، دیوار ، سقف، مجسمه و ظروف است .

سنباده

بازرگانی پادنا بعنوان یکی از بزرگترین واردکنندگان محصولات شرکت کلینگ اسپور (Klingspor ) است. شرکت کلینگ اسپور (Klingspor ) با بیش از ۱۰۰ سال سابقه معروف ترین تولید کننده محصولات باکیفیت در زمینه تجهیزات ساینده میباشد.

220 Edit Clear
Super Gold 3000

پودر اکلیل

بازرگانی پادنا نماینده انحصاری پودر اکلیل گلد فوقس (Goldfuchs) آلمان است. گلد فوقس (Goldfuchs) یک شرکت تولیدی در زمینه پودرهای اکلیلی میباشد که در سال ۱۸۱۲ فعالیت خود را در اروپا آغاز نموده و این کمپانی با تولید محصولات متنوع یکی از پر فروش ترین برند های روز اروپاست. 

پودر صدفی

بازرگانی پادنا نماینده انحصاری پودرهای صدفی باکیفیت برند PEACOCK می باشد. پودرهای صدفی رنگدانه های ساخته شده از ماده معدنی میکا هستند. میکا به دلیل خاصیت انکسار(شکست نور)، نور دریافتی را با طیف‌های زیبایی منعکس می‌کند. این پودر ها برای ترکیب شدن با محلول های رزینی، روغنی، الکلی به منظور رنگ دهی مورد استفاده قرار میگیرد .این پودرها از بهترین نوع مواد اولیه با ثبات رنگی بسیار بالا تولید می‌شوند. 

Dsc01126r
Dsc01156r

لاک الکل

بازرگانی پادنا نماینده انحصاری لاک الکل با کیفیت بالا برند PSP محصول کشور چین می باشد. لاک الکل یک ماده شفاف و کاربردی میباشد که برای براق کردن و همچنین جلا دادن به سطح کارهای چوبی و هنری مورد استفاده قرار میگیرد، معمولا استفاده از لاک الکل از زمان های قدیم مرسوم بوده و بیشترین کاربرد را داشته و برای براق کردن سطح کارهای چوبی از آن استفاده میشده است .

رنگ پلی اورتان

بازرگانی پادنا نماینده انحصاری رنگ پلی یورتان برند Kelebek ترکیه می باشد.  پلی یورتان ها نسبت به دیگر گروه رنگها مثل رنگهای سلولزی چوب، لایه ضخیم تر، با لطافت و نرمی بیشتری بر روی سطح کار ایجاد میکنند. رنگ های پلی یورتان مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه نور خورشید و همچنین باران اسیدی دارند. 

K21 1001 003000

همکاران ما